Nu ai ce sa i reprosezi
Personal cu experienta, a rezolvat imediat problema.
Foarte bune . Am instalat 5 centrale de la dolinex acum aproape 2 ani si nu am avut probleme .
Am cumparat termosemineul pentru o casa de 120m2 si sunt extrem de multumit!
livrare si ambalare profesionala
Sunt foarte multumit de acest termostat. Simplu si eicient. Am fost surprins placut de faptul ca microprocesorul este japonez.
Excelent!
livrare rapidaa