C
Nu ai ce sa i reprosezi
Coman Eugen
27 apr. 2023
I
Personal cu experienta, a rezolvat imediat problema.
Ionut Lalovici
16 mar. 2023
C
Foarte bune . Am instalat 5 centrale de la dolinex acum aproape 2 ani si nu am avut probleme .
CHIRILA MIHAI
17 feb. 2023
E
Am cumparat termosemineul pentru o casa de 120m2 si sunt extrem de multumit!
Eric Crisan
03 feb. 2023
a
livrare si ambalare profesionala
andrei costantin
11 mar. 2022
A
Sunt foarte multumit de acest termostat. Simplu si eicient. Am fost surprins placut de faptul ca microprocesorul este japonez.
Augustin
10 mar. 2022
C
Excelent!
Campeanu Ion
04 mar. 2021
m
livrare rapidaa
marcel pop
04 mar. 2021